FAALİYET RAPORU

Irmak Group, 2008 yılında emlak sektöründeki gelişmeler ışığında “güvenli yapılar, mutlu yuvalar” anlayışıyla inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek üzere Irmak Kent’i kurdu. Ana faaliyet alanı olan kuyumculuk, altın ve dövizin yanı sıra farklı alanlarda yatırımlara yönelen Irmak Group, inşaat ve gayrimenkul alanındaki girişimleriyle büyük bir ivme kazandı. Grubumuzun Azerbaycan’daki başarılı yatırımları yeni ortaklıklar ve farklı yatırımları beraberinde getirdi. Irmak Kent’in en iddialı projesi olarak Başakşehir’de gerçekleştirilen Vadişehir, Grubumuzun tanınırlığını en üst seviyeye çıkardı. Vadişehir projesinin başarısı ve müşterilerimizde oluşturduğu güven yeni projelerin de önünü açtı… Irmak Kent’in kuruluşundan itibaren satın alınan çeşitli araziler İstanbul ve çevresinin değişimine ve gelişimine paralel olarak konut projelerine dönüştürülecektir… Kısa ve orta vadede konut üretmek üzere, Çorlu Sağlık Mahallesi’nde 198 dönümlük toplu konut arazisi, yine Çorlu Sarılar beldesinde 138 dönümlük ikinci bir arazi ve Kurtköy Formula-1 yolu üzerinde 49 dönüm olmak üzere üç ayrı arazi Irmak Group bünyesine kazandırılmıştır. Toplamda 385 dönümlük bu araziler üzerinde 21. Yüzyıl insanının ihtiyaçlarına uygun modern ve çevreci konutlar inşa edilecektir… Halen İstanbul’un yükselen değeri Zeytinburnu’nda bir kentsel dönüşüm projesini yürütmekte olan Irmak Kent gerçekleştireceği konsept konutlarla, inşaat sektöründe zirveyi hedeflemektediR.

Konutlarımızın temelinden bitimine kadar olan süreçte her aşamayı büyük bir titizlikle projelendiriyor daha sonra hayata geçiriyoruz. Bizler için doğallık ve şıklık her zaman ön planda. Bu iki husus yapılarımızın temel taşını oluşturmakta. Sıradan görünen aynı konsept üzerine kurgulanan yapıların aksine farklı ve bir adım önde olan projeleri üretiyoruz. İnnovatif bir anlayışla yaşam alanları oluşturmak, oluşturduğumuz yaşam alanlarında sizleri ağırlamak firmamızın en büyük kazancı.
Farklılık algısını yeniden oluşturuyoruz. Bazen farklı olanlar bile aslında birbirlerine benzer. İnşaa ettiğimiz yapılar da bu algıyı ortadan kaldırıyoruz. Her anlamda farklı ve yenilikçi yapılar sizleri bekliyor. Modern, günümüz ihtiyaçlarına cevap veren konutlarımız sizler için üretilmiş birer yaşam alanıdır.
Yaşadığımız konutlar gerçek anlamda bizlerin vizyonlarını ortaya çıkarır. Yaşam alanlarımızın modernliği, palnı, fiziki görünümü ve konumu çok büyük önem taşımaktadır. Irmak Kent İnşaat olarak; vardığımız nokta, her detayı planlanmış, modern, ihtiyaçlara cevap veren, yenilikçi yapılar inşaa etmekle kalmıyor; vizyonunuzu da genişletiyoruz.