Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

SADABAT KONUTLARI

PROJE TANITIMI

SADABAD KONUTLARI KONSEPT

İstanbul’u sevip ona dokunamıyor musunuz? İstanbul’da çalışıp İstanbul’u yaşayamıyor musunuz? O halde konforlu ve huzurlu ev hayatını şehir hayatıyla harmanlayan Irmak Sadabad Konutları’nda yerinizi alın.

Irmak Sadabad Konutları, şehrin önemli iş, alışveriş, eğitim ve kültür merkezlerine komşu konumu ve metro, metrobüs gibi toplu taşıma sistemlerine yakınlığı ile öne çıkıyor. Bugüne kadar günlük hayatın rutininde ulaşım için kaybettiğiniz zamanı size geri kazandırıyor. Kendinize zaman ayırmanıza ve İstanbul’un sosyal ve kültürel hayatını yaşamanıza imkan sağlıyor.

Irmak Sadabad Konutları modern bir evin vazgeçilmez unsurlarını depreme dayanıklı ve kaliteli yapım ile bir araya getiriyor. İstanbul’u seven herkesi İstanbul’un merkezinde yeni bir yaşama davet ediyor.

SİZİ YENİ HAYATINIZ İLE TANIŞTIRALIM

Hayat koşarken siz yetişmeye çalışıyorsunuz. Peki tam olarak nasıl ve nerede "kendiniz gibi" hissediyorsunuz? Sizin için mutlu bir evde, mutlu bir hayat tasarlıyoruz. Derin bir nefes alabileceğiniz, kendiniz gibi hissedebileceğiniz, her şeye kolayca ulaşırken, sorunların ve kalabalığın size ulaşmadığı huzurlu bir hayat. Yeni hayatınızla tanışmaya hazır mısınız?

Biz yüzlerce mutlu aileden oluşan büyük bir aileyiz. Dostluğun, komşuluğun, paylaşmanın, sevginin hiç eksik olmadığı, yıllardır daima büyüyen bir aile... Çünkü biz, başladığımız günden itibaren yalnızca konut değil, çocuklarınızın en güzel yıllarını yaşayabileceği bir yaşam inşa etmek için yola çıktık.

Foto Galeri