Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

  • Kısaca Irmak Group
  • Nasıl İnşaa Ediyoruz ?
  • Farklı Olan Ne ?
  • Sonuç Olarak
1974 yılında iş hayatına başlayan Irmak Group, yenilikçi, girişimci ve fark yaratan bir şirketler grubu olarak, finans sektöründe döviz ve altın ticareti ile reel ekonomide ise gıda, uluslararası ticaret, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde uluslararası marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.
Konutlarımızın temelinden bitimine kadar olan süreçte her aşamayı büyük bir titizlikle projelendiriyor daha sonra hayata geçiriyoruz. Bizler için doğallık ve şıklık her zaman ön planda. Bu iki husus yapılarımızın temel taşını oluşturmakta. Sıradan görünen aynı konsept üzerine kurgulanan yapıların aksine farklı ve bir adım önde olan projeleri üretiyoruz. İnnovatif bir anlayışla yaşam alanları oluşturmak, oluşturduğumuz yaşam alanlarında sizleri ağırlamak firmamızın en büyük kazancı.
Farklılık algısını yeniden oluşturuyoruz. Bazen farklı olanlar bile aslında birbirlerine benzer. İnşaa ettiğimiz yapılar da bu algıyı ortadan kaldırıyoruz. Her anlamda farklı ve yenilikçi yapılar sizleri bekliyor. Modern, günümüz ihtiyaçlarına cevap veren konutlarımız sizler için üretilmiş birer yaşam alanıdır.
Yaşadığımız konutlar gerçek anlamda bizlerin vizyonlarını ortaya çıkarır. Yaşam alanlarımızın modernliği, palnı, fiziki görünümü ve konumu çok büyük önem taşımaktadır. Irmak Kent İnşaat olarak; vardığımız nokta, her detayı planlanmış, modern, ihtiyaçlara cevap veren, yenilikçi yapılar inşaa etmekle kalmıyor; vizyonunuzu da genişletiyoruz.

PROJELERİMİZ

2019 - 2022

 

SEYİTNİZAM KONAKLARI

Zeytinburnu'nda bir mücevher yükseliyor!

01.05.2018

 

FLORYA EVLERİ

Denizden gökyüzüne İstanbul sizin olsun.

2013 - 2017

 

VADİ ŞEHİR

İstanbul Başakşehir de gelişmekte olan bir değer.

2013 - 2016

 

IRMAK GARDEN PLUS

Hayal edebildiklerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

2013 - 2015

 

SADABAT KONUTLARI

Yaşamda keyfin adresi Sadabat Konutları.

2013 - 2014

 

ALBATROS

İstanbul'un parlayan yıldızı Albatros konutları.

0

Satışı Tamamlanan Konut

0

Satışa Hazır Konut

0

Devam eden Proje

0

Müşteri