23
EYL

Vadişehir’in dükkanları kapış kapış satıldı!

Açık artırma usulüyle satılan Vadişehir projesinin dükkanlarına yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi.
Başakşehir'de Irmak Group, Irmakkent ve Çolakoğlu Group ortaklığında inşa edilen Vadişehir projesinin dükkanları açık artırmayla satıldı. Sadece 20 dükkanın yer aldığı projede yatırımcıları kıyasıya yarıştı. Dükkan satışlarından 26 milyon 851 bin liralık ciro elde edilirken, artırmayı kazanan yatırımcılar büyük mutluluk yaşadı.

Hem projenin, hem bölgenin ihtiyaçlarını karşılayacak

Yüzde 75'i açık artırmada satılan dükkanlar, kazanç potansiyeliyle öne çıkıyor. 620 dairelik Vadişehir'de hizmet verecek olan dükkanlar, ayrıca çevredeki 1000'e yakın konutun da ihtiyaçlarını karşılayacak.

Sıfır faiz fırsatı

Yüzde 25 peşinat ve 48 ay sıfır faizle satılan dükkanların en büyük avantajı ise hemen teslim olması. Ekim ayı itibariyle konut teslimlerin başlayacağı Vadişehir projesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları,3. Havalimanı, Şehir Parkı gibi merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor.

Vadişehir sosyal donatılarıyla da öne çıkıyor

Son konutların satışına devam edilen Vadişehir projesi, geniş yeşil alanları, ticari birimleri, çocuk oyun alanları, güvenlik, havuz gibi sosyal olanaklarıyla da yatırımcısına keyifli bir yaşam sunacak.